aktualności

Video do Welcome emptiness

Prezentujemy video do utworu "Welcome emptiness", pochodzącego z najnowszej, solowej płyty Artura Maćkowiaka "Iconic Rapture". 


Wiosenne koncerty solo Artura Maćkowiaka

Do listy koncertów solowych Artura Maćkowiaka dochodzi koncert w warszawskim SPATiF-ie, zaplanowany na 8 kwietnia. Pełna lista koncertów wygląda następująco:

Rusza preorder na "Iconic Rapture"

Od dzisiaj ruszamy z preorderem nowej, solowej płyty Artura Maćkowiaka Iconic Rapture. Płyta CD w cenie 19,90 zł będzie dostępna do 12 marca.

Nowe solo Artura Maćkowiaka

6 marca ukarze się czwarta solowa płyta Artura Maćkowiaka pt.: Iconic Rapture. Znajdzię się na niej 7 utworów. Jeden z nich już dzisiaj do odsłuchania. 

Składanka z Galerii Wieża Ciśnień

Galeria Wieża Ciśnień w Koninie wydała bardzo ciekawą składankę. Wśród zaproszonych artystów znaleźli się na niej również reprezentanci Wet Music: Danka Milewska i Artur Maćkowiak. Bardzo polecamy to wydawnictwo. 

TROPY na CoCArt

Miło nam poinformować, że TROPY zagrają na tegorocznej edycji CoCArt Festival w Toruniu. 

TROPY na Festiwalu Kina Niemego

3 grudnia TROPY zagrają podczas Festiwalu Kina Niemego w Krakowie, do filmu “Czarny Pirat” z roku 1926. Festiwal odbędzie się w Kinie Pod Barnami.

TROPY koncertują

TROPY zagrają w najbliższym czasie koncerty w Warszawie - 14.10, Poznaniu - 27.10 i Szczecinie - 28.10. 

Artur Maćkowiak - solo koncerty

Artur Maćkowiak wybiera się na serię koncertów solo. W październiku będzie go można posłuchać w Poznaniu, Wrocławiu i Bydgoszczy.

Nasi w Magnetofonowej

Właśnie ukazał się nowy numer Gazety Magnetofonowej, a w nim wywiad z Arturem Maćkowiakiem oraz recenzja "Eight Pieces' TROPÓW. Polecamy cały numer, bo to wartościowa pozycja. 

Video do "A Sound of the Wooden Fish"

Już prawie dwa lata minęły od wydania "A Sound Of The Wooden Fish" Artura Maćkowiaka i Grzegorza Pleszynskiego. Właśnie pojawiło się video do jednego z utworów z tej płyty.

TROPY w Skrzynce na bajki

Niecodzienny koncert zagrają TROPY w witrynie 'Skrzynki na bajki’ w Bydgoszczy. Koncert odbędzie się 11 czerwca, o godz. 20:00. Wstęp wolny.

Premiera - TROPY Eight Pieces

Dzisiaj 14 marca, więc mamy premierę TROPÓW “Eight pieces”. Z tej okazji jeszcze jeden utwór z tej płyty do odsłuchania. 

Sonoformy w Poznaniu

13 marca Danka Milewska będzie prezentować swoją płytę Sonoformy w Centrum Amarant w Poznaniu. Gorąco polecamy i zapraszamy. 

TROPY - trasa koncertowa

Zespół TROPY wybiera się na tarsę koncertową. Lista miast, w których zagra w nijbliższym czasie poniżej. 


Czarne usta do odsłuchu

Z okazji uruchomienia preoderu na płytę Eight Pieces zespołu TROPY, udostępniamy jeden z utworów z tej płyty do odsłuchu. 

Nowe TROPY- PREORDER

Dzisiaj ruszamy z preorderem płyty zespołu TROPY Eight pieces. Płyta w preorderze ma specjalną cena 25,90 zł. 
Można ją zamawiać pod poniższym linkiem: 

TROPY - koncert premierowy

14 marca premiera płyty Eight pieces zespołu TROPY. A już 17 marca koncert premierowy, który odbędzie się w Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy.
Tego samego wieczoru zagra też zespł JAAA!

TROPY - Poseidon Live

W oczekiwaniu na płytę i koncerty zespołu TROPY można sobie obejrzeć video.

Nowy zespół TROPY

W naszych szeregach mamy nowy zespół - TROPY. Projekt tworzony przez Artura Maćkowiaka i Bartka Kapsę. Debiutancka płyta w marcu. Best of 2015

Polscy dziennikarze muzyczni podsumowali rok 2015. Wśród wyróżnionych płyt ubiegłego roku znalazła się płyta Artura Maćkowiaka "If it's not real". 

Łukasz Folda o "If it'snot real"

Łukasz Folda z Górnoslązak.eu napisał recenzję płyty Artura Maćkowiaka "If it's not real". Treść tej recenzji poniżej. 

Kilof o If it's not real

Upalna pogoda obfituje wysypem nowych magazynów muzycznych. Właśnie ukazał się w nowy numer Kilofa, a w nim kolejna dobra recenzja "If it's not real" Artura Maćkowiaka.

wet music rec. na OFF-ie

Wszystkich, którzy wybierają się na OFF Festival do Katowic informujemy, że płyty z naszego katalogo + obie płyty Innercity Ensemble, będą dostępne do kupienia na stoisku Gusstaff Records. 

Najładniejsze płyty półrocza

FYH! umieściło w zestawieniu najładniejszych płyt minionego półrocza aż dwa nasze wydawnictwa: Danka Milewska "Sonoformy" i Artur Maćkowiak "If it's not real".

"If it's not real" wśród najlepszych

Bartek Chaciński w swoim zestawieniu najlepszych płyt mijającego półrocza umieścił płytę Artura Maćkowiaka "If it's not real". Pełna lista tych płyt do wglądu TUTAJ

Sonoformy z Muzykotece

Dwa nagrania z najnowszej płyty Danki Milewskiej "Sonoformy" znalazły się w audycji Muzykoteka. Towarzystwo bardzo doborowe. Całą audycję można odsłuchać w linku poniżej.

Pleszynski, Mazzoll, Maćkowiak - koncerty

Po bardzo dobrej płycie "A sound of the wooden fish" wydanej przez Wet Music Records, przyszedł czas na wspólne koncerty Grzegorza Pleszynskiego, Jerzego Mazzolla i Artura Maćkowiaka. Na początek Warszawa, Toruń i Bydgoszcz. 

Na czynniki pierwsze

Na łamach FYH! Artur Maćkowiak rozłożył na czynniki pierwsze swoją ostatnią płytę "If it's not real". 

Teledysk do Up Ahead

Podczas sesji zdjęciowej do okładki nowej płyty Artura Maćkowiaka zarejestrowany został materiał, z którego powstał teledysk. Autorem zdjęć i teledysku jest Adam Kruk. 

Sonoformy Zapisane w Ciele

Nagrania Danki Milewskiej z płyty "Sonoformy" będą częścią wystawy "Zapisane w ciele" w Galerii Apteka Sztuki w Warszawie. 

Nowy PopUpMusic.pl

Ukazał sie nowy numer znakomitego pisma PopUpMusic.pl, a w nim międzyinnymi recenzja płyty "A sound of the wooden fish" Maćkowiaka i Pleszynskiego.
Polecamy oczywiście lekturę całego numeru. 

Plakat

A taki plakat na trasę koncertową Jachna/Buhl + Maćkowak przygotował Adam Kruk. 

Debiut płytowy Danki Milewskiej

30.01.2015 premiera debiutanckiej płyty Danki Milewskiej pt.: "Sonoformy". Płyta ukaże się nakładem Wet Music Records. 
Do odsłuchania jeden z tworów z tej płyty.