A+ a- ionicons-v5-m color-toggle

Po Festiwalu

Dziękujemy za kolejną edycję. Szczególnie Publiczności, że chciała być, oglądać, słuchać, rozmawiać. Mamy nadzieję, że przynajmniej tak samo licznie, spotkamy się również za rok. 

Tom Jarmusch gościem specjalnym

Tom Jarmusch będzie gościem specjalnym tegorocznej edycji FONOMO 2014. Tom przyletauje do Bydgoszczy na cały czas trwania festiwalu i z tego co nam wiadomo będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce. Dwa jego filmy pokażemy 11.10.2014.

Fonomo 2014 - teaser

Zaczynamy odliczanie. Dokładnie za miesiąc start. A taki mamy teaser na tegoroczną edycję. 

Filmy Toma Jarmuscha

Skoro mamy film Jima Jarmuscha to pokażemy też filmy, jego brata, Toma Jarmuscha - żeby było tak bardziej rodzinnie.

FONOMO Orkiestra (DK/PL)

Zeszłoroczne warsztaty i koncert FONOMO ORKIESTRY okazały się bardzo trafionym pomysłem. Zatem i w tym roku zapraszamy do udziału w projekcie, który tym razem poprowadzi Tomasz Dąbrowski ze swoim zespołem Tom Trio.

Tylko kochankowie

Skoro mamy Jozefa van Wissema z koncertem, to chyba warto pokazać film, do którego zrobił muzykę. "Tylko kochankowie przeżyją" Jima Jarmuscha jednym z filmów tegorocznego Fonomo.

Kamień organiczny jako film

Mieliśmy ujawnić związek koncertu Mikrokolektywu z filmem. No więc proszę bardzo: na tegorocznym Fonomo pokażemy film "Kamień organiczny" wyreżyserowany przez perkusistę Mikrokolektywu - Kubę Suchara.

Mikrokolektyw zagra na FONOMO

Duet Mikrokolektyw z Wrocławia zagra w Bydgoszczy podczas Fonomo. Jaki jest związek ich muzyki w filmem damy znać niebawem.

Jozef Van Wissem na FONOMO

Do części muzycznej tegorocznego FONOMO dołącza Jozef Van Wissem, ze swoim koncertem solowym. 

20 000 DNI NA ZIEMI podczas Fonomo

Wśród filmów, które będzie można zobaczyć podczas tegorocznej edycji Fonomo, znajdzie się film "20000 dni na Ziemi", z Nickiem Cavem w roli głównej. 

Radian zagra do filmów

Miło nam poinformować, że jednym z wykonawców, który przyjął nasze zaproszenie do udziału w tegorocznej edycji Fonomo jest austriacki zespół RADIAN. 

Kolejna edycja FONOMO

Tegoroczna, trzecia edycja FONOMO Music & Film Festival odbędzie się w Bydgoszczy w dniach 9-11.10.2014. Więcej informacji na temat programu już niebawem.