A+ a- ionicons-v5-m color-toggle

FONOMO ON TOUR 2016

W tym roku, pierwszy raz w historii FONOMO, planujemy FONOMO ON TOUR. Czyli wybierzemy kilka pozycji programowych z ostatniej edycji festiwalu i przejedziemy się z nimi po Polsce. Pełna lista miast oraz program poniżej. 


Zdjęcia

W naszej galerii do obejrzenia kilka zdjęć z tegoroczne edycji FONOMO. Link do zdjęć TUTAJ

Po FONOMO

Dziękujemy za kolejną edycję FONOMO. Tym którzy przyszli i zechcieli z nami spędzić czas, artystom, zaproszonym gościom, partnerom oraz wszystkim tym, którzy z nami pracowali, nas wspierali i przyczynili się do tego, że ten festiwal mógł się po raz czwarty odbyć. Mamy nadzieję spotkać się w Wami wszystkimi za rok.

Teaser

Tak wygląda teaser tegorocznej edycji FONOMO: 

Alek Riquelme na FONOMO

Okazało się, że reżyser filmu "Do It Together" Alek Riquelme przyjedzie na cały czas trawania festiwalu do Bydgoszczy. 
Po seansie "Do It Together" odbędzie się z nim spotkanie. 


Pełen program

Miło nam poinformować, że wyklarował nam się program tegorocznej edycji FONOMO i wygląda tak. 

Obrazy końca świata

Maciej Cuske pokaże nam fragmenty filmu, który właśnie kręci w Czukocji, czyli na końcu świata. Opowie też o roli muzyki Jacaszka w tym filmie. 

Tegoroczna FONOMO Orkiestra

Tegoroczną FONOMO Orkiestrę poprowadzi  Zimpel / Dys / Szmańda Trio. Już mogą zgłaszać się chętni do udziału w trzydniowych warsztatach, których efektem będzie FONOMO Orkiestra. 

Krótkie metraże Wilhelma Sasnala

Wilhelm Sasnal wybrał dla nas swoje filmy krótkometrażowe, które jego zdaniem, pasują do formuły FONOMO. Pokaz tych filmów to jeden z punktów programowych tegorocznej edycji.

Wojciech Woźniak z formatem 6 x 6

Wojciech Woźniak będzie kolejnym reprezentantem sztuk wizualnych podczas FONOMO. Pokaże specjalnie na tą okazję stworzone zdjęcia i jak zapowiada, zagra też kameralny koncert. 

Every Other Summer

Być może będzie to nawet europejska premiera, polska na pewno: "Every Othe Summer", film Brendana Canty i Christoph'a Green'a na tegorocznym FONOMO. 

Jacaszek  z zespołem gra muzykę filmową

Jacaszek zaprezentuje „ilustracyjną" część swojego dorobku, w nowo zaaranżowanych wersjach. Koncertowi towarzyszyć będą wizualizacje złożone z fragmentów filmów, do których artysta komponował muzykę.

Plakat

Wilhelm Sasnal udostępnił nam swoje obrazy do użycia przy oprawie graficznej festiwalu. Dzięki temu nasz tegoroczny plakat wygląda tak: 

Radian z FONOMO 2014

Krótki fragment z koncertu Radian, który odbył się na zeszłorocznej edycji FONOMO. 

Tegoroczna edycja

Już wiadomo, że tegoroczna edycja FONOMO odbędzię się w dniach 8-10 pąździernika 2015 w Bydgoszczy. Za chwilę będziemy ujawniać tegorocznych wykonawców i filmy.