A+ a- ionicons-v5-m color-toggle

Zdjęcia

Udało nam się zebrać zdjęcia z ostatniej edycji Fonomo i umieścić na naszej stronie. Zapraszamy do oglądania, wspominania, komentowania, lubienia bądź nielubienia ...

Zdjęcia można oglądać TUTAJ

Po Festiwalu

To była dobra edycja. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim, którzy nam pomogli i w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, że mogliśmy ją zrealizować. Dziękujemy artystom, którzy przyjęli nasze zaproszenia. No i publiczności, która postanowiła spędzić ten czas z nami. Kłaniamy się Wam wszystkim nisko. Do następnego.

Warsztaty dla dzieci

W ramach Fonomo organizujemy też warsztaty dla dzieci. W prawdziwym studiu, udźwiękowimy prawdziwy film, prawdziwą muzyką. Będzie zabawa i poważna praca. Zapisy już od dzisiaj.

Czytaj więcej >>>>

Zaproszenie od Skalpela

Igor Pudło zaprasza na występ zespołu Skalpel w ramach FONOMO Music & Film Festival 2016.

Zmiana miejsca imprezy

Drobna zmiana w programie. Afterparty z Wilhelmem Brasem w roli głównej odbędzie się w sobotę 22.10 w Kamienicy 12, ul. Poznańska 12, Bydgoszcz. Start: 23:30. Wstęp wolny.

Film o Z'EVIE

Zapraszamy na wyjątkowy film, o wyjątkowym artyście - “Heart Beat Ear Drum - a film about Z’EV” w reż. Ellen Zweig

Czytaj więcej >>>>

TUTAJ

Akcent lokalny tegorocznej edycji FONOMO: Koncert do filmu “Tutaj" Stasiuk / Bukowski / Ziołek / Popowski / Gubała. 

Czytaj więcej >>>>

Bilety na Skalpela i Andy Votela

Większość wydarzeń festiwalowych jest darmowa. Jednak jeden koncert postanowiliśmy zbiletować: Skalpela oraz Andy Votela. Bilety można kupować od dzisiaj, w kasie Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy oraz przez internet na stronie www.ticketportlal.pl. Cena w przedsprzedaży 25 zł, w dniu koncertu 35 zł.

Masterclass z Wilhelmem Brasem

Dla miłośników modularów jeszcze jedna dobra wiadomość - robimy spotkanie masterclass z Wilhelmem Brasem. Człowiekiem, który na syntezatorze modularnym gra, robi to dobrze, a w dodatku sam je buduje. A po spotkaniu, podczas afterparty, będziecie mieli okazję usłyszeć, jak swoją wiedzę i wrażliwość wciela w życie.

Czytaj więcej >>>>

Walser

Jednym z filmów w sekcji filmowej festiwalu będzie "Walser" w reż. Zbigniewa Libery. Po seansie spotkanie z reżyserem oraz Robertem Piotrowiczem, który skomponował muzykę do tego filmu oraz wyreżyserował sceny muzyczne. 

Czytaj więcej >>>>

Huntsville (NO)

Pierwszym zespołem, który chcielibyśmy ogłosić na tegorocznej edycji FONOMO jest norweski zespół HUNTSVILLE, który zagra muzykę do “Psa Andaluzyjskiego” Luisa Buñuela

Czytaj więcej >>>>

Tegoroczna edycja

Miło nam poinformować, że tegoroczna edycja FONOMO Music & Film Festival odbędzie się w dniach 20-22.10.2016, , jak co roku w Bydgoszczy. Za chwilę więcej szczegółów.